Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,6200 га в селі Орів Дрогобицького району Львівської області Шкикавому Михайлу Володимировичу

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________ СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2021 р.             №

 

Про  надання дозволу на виготовлення

проекту із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки орієнтовною площею 0,6200 га

в селі Орів Дрогобицького району

Львівської області  Шкикавому Михайлу Володимировичу

             Розглянувши заяву Шкикавого Михайла Володимировича до уваги схему розташування земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 116, 118, 119, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 4, 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                 В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

1.Дати дозвіл Шкикавому Михайлу Володимировичу на виготовлення проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Орів Дрогобицького району Львівської області, орієнтовною площею 0,6200га, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель не наданих у власність та користування.

  1. Шкикавому Михайлу Володимировичу звернутись в землевпорядну організацію для виготовлення проекту відведення земельної ділянки.

3.Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

 

 

Міський голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ