Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,8200 га в селі Орів Дрогобицького району Львівської області Микиташ Вікторії Валеріївні

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________ СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2021 р.             №

 

Про  надання дозволу на виготовлення

проекту із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки орієнтовною площею 0,8200 га

в селі Орів Дрогобицького району

Львівської області  Микиташ Вікторії Валеріївні

             Розглянувши заяву Микиташ Вікторії Валеріївни до уваги схему розташування земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 116, 118, 119, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 4, 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                 В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

1.Дати дозвіл Микиташ Вікторії Валеріївні на виготовлення проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Орів Дрогобицького району Львівської області, орієнтовною площею 0,8200га, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель не наданих у власність та користування.

  1. Микиташ Вікторії Валеріївні звернутись в землевпорядну організацію для виготовлення проекту відведення земельної ділянки.

3.Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

 

 

Міський голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Перейти до вмісту