Проект рішення, яке не набрало необхідної кількості голосів Про визначення земельної ділянки для продажу на земельних торгах (аукціоні)

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

( _______СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від                         2016                                        

  

Про визначення земельної ділянки

для продажу на земельних торгах (аукціоні)

 

 

            Розглянувши звернення фізичної особи, керуючись ст.ст.134,135,136 Земель-ного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Визначити для продажу у власність  на земельних торгах (аукціоні) земельну  ділянку орієнтовною  площею  0,0050 га на бульварі Торосевича  для ведення комерційної діяльності (влаштування літньої площадки),  категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель Трускавецької міської ради, не наданих у власність та користування;

            2. Дати дозвіл Трускавецькій міській раді на виготовлення  документацій із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, визначеної пунктом 1 цього рішення та на виготовлення експертної грошової оцінки цієї земельної  ділянки.

            3. Фінансовому управлінню забезпечити фінансування робіт, пов’язаних з оформленням відповідних   документацій.

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А. Стародуб).

           

                 Міський  голова                                                           А.Кульчинський

 

поіменне голосування

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту