Проект рішення, яке не набрало необхідної кількості голосів Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Семеновій О.М.

 

                                       УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від ___ ____________20____ р.              № ____

 

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки Семеновій О.М.         

Розглянувши заяву Семенової Ольги Миколаївни ,  ст.ст. 12, 118,121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

 

1. Дати дозвіл Семеновій Ользі Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0050 га по вул. Грушевського  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи користування.

2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

 

Міський голова                                                      А.Кульчинський

 поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту