Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3660 га по вул. Котляревського ТзОВ «Вектор»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

( _______СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від                         2016 року                                         №

  

 Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки

 земельної ділянки площею 0,3660 га  по вул. Котляревського

 ТзОВ «Вектор»

              Розглянувши клопотання ТзОВ «Вектор», керуючись ст.12, главою 20 Земельного кодексу України, національним стандартом №2 «Оцінка нерухомого майна» затвердженого Постановою Кабінету міністрів України №1442 від 28.10.2004 року, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :    

 

        1. Трускавецькій міській раді замовити роботи по проведенню експертної грошової оцінки для продажу земельної ділянки (кадастровий номер 4611500000:02:002:0090):  

               вул. Котляревського,  площею 0,3660 га, для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (будівництво та обслуговування готельного комплексу) (Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна  від  13.07.2016 року), покупець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Вектор».

2. Затвердити розмір авансового  внеску  в   рахунок  оплати ціни  земельної ділянки:

Товариству з обмеженою відповідальністю «Вектор» за земельну ділянку площею 0,3660 га по вул. Котляревського – розмір авансового внеску до 20% від нормативної – грошової оцінки землі.

3. Доручити міському голові укласти договір  про оплату авансового  внеску   в рахунок оплати ціни  земельної  ділянки.

        4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з  питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

                  Міський  голова                                                           А.Кульчинський

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту