Цієї неділі футбольна команда «Трускавець» виборола срібло Чемпіонату Львівщини в 2 лізі

На міському стадіоні відбулась завершальна гра для нашої команди у цьому футбольному сезоні. ФК «Трускавець» зійшлись на полі з ФК «Стріла» Сулимів. Атмосфера матчу була напружена, адже боролись за медалі Чемпіонату.

Об’єктивно, гру контролювали господарі поля, але пробити ворота суперника трускавчанам вдалось лише на останніх хвилинах матчу.

В контратаці наші футболісти розіграли триходівку, в результаті якої Собко Роман забив переможний і вирішальний гол для команди. Ця перемога привела ФК «Трускавець» на друге місце в Чемпіонаті Львівщини – 2 ліга.

Окрім чисельних вболівальників підтримати команду прийшли – Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця, який завжди підтримує СФК «Трускавець» та отець Василь Полянко, відомий своєю волонтерською діяльністю. Після матчу присутні подякували за гру футболістам та їхньому головному тренеру Любомиру Цісельському, а також голові СФК «Трускавець» Володимиру Пуровцю, завдяки яким наша футбольна команда дійшла до перемоги. Зазначимо, що фінансування участі команди в Чемпіонаті здійснюється завдяки підтримці міської ради Трускавця, зокрема відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, депутатському корпусу, міському голові Андрію Кульчинському.

Вітаємо команду з вдалим завершенням сезону і почесним другим місцем Чемпіонату! Бажаємо ще більше перемог у наступних сезонах!

Перейти до вмісту