Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку №1-А по вул. Івасюка в м. Трускавець «Гарант»

                                   УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання дозволу  на виготовлення проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Обєднанню співвласників багатоквартирного будинку

№1-А по вул. Івасюка в м. Трускавець «Гарант»

Розглянувши заяву об’єднання співвласників багатоквартирного будинку  №1-А по вул. Івасюка в м. Трускавець «Гарант», керуючись   ст.ст. 12, 42, 92, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

                                                                                                                   В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку   №1-А по вул. Івасюка в м. Трускавець «Гарант»  на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки   орієнтовною  площею 0.6404 га по вул. Івасюка, 1-А,  для  обслуговування багатоквартирного  житлового будинку, з подальшим  наданням в постійне користування, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність та користування.
  2. ОСББ №1-А по вул. Івасюка в м. Трускавець «Гарант» звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення документації із землеустрою,  у відповідності до вимог земельного законодавства.     
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю. Наконечний).

   

                                                                                  Міський голова                                                        А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту