І знову нова оргтехніка: міська рада отримала ноутбуки та планшети

Буквально вчора ми повідомляли про отримання техніки для безперебійної роботи системи електронного документообігу ТМР в результаті виграного грантового проєкту, підготовленого та поданого начальницею відділу організаційного забезпечення діяльності виконкому Трускавецької міської ради Лілією Кіндракевич.

А сьогодні знову приємна новина – матеріальний ресурс органу місцевого самоврядування поповнився новими ноутбуками та планшетами.

Цього разу – від  «Міжнародної організації з міграції» IOM Ukraine, і знову завдяки наполегливості начальниці відділу організаційної політики ТМР Лілії Кіндракевич. Спільно з керуючою справами міськвиконкому Оленою Петранич вона подала заявку на проєкт від цієї організації. А хто стукає – тому відчиняють.

Окрім трьох циклів важливо необхідних тренінгів, які проходили посадовці органу місцевого самоврядування у травні-червні, міська рада в рамках реалізації цього проєкту отримала ще й оргтехніку, яку планують передати для наших сіл, а саме для забезпечення ефективної роботи старостатів Трускавецької МТГ. Міжнародний проєкт «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади» реалізується міжнародною організацією IOM Ukraine в партнерстві із «Західноукраїнським ресурсним центром» за фінансової підтримки посольства Канади.

Перейти до вмісту