Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Горічко О.С.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

( ________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ____________ 2018 року                   № 

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по зміні цільового

призначення Горічко О.С.  

            Розглянувши заяву Горічко Ольги Степанівни, беручи до уваги рішення міської ради № 693 від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг) », керуючись   ст. ст.12, 20, 123   Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні міська рада

                                                                                                                         В  И  Р   Ш  И  Л  А:

  1.       Дати дозвіл Горічко Ользі Степанівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0219 га по вул. Бортнянського з «для будівництва та обслуговування офісу з гостьовими кімнатами» на «для обслуговування житлового будинку» за рахунок земель, що перебувають в користуванні на умовах оренди в Горічко Ольги Степанівни, на підставі договору оренди землі від 28.07.2006 року № 040644600106 (зі змінами).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

                                                                                         Міський голова                                                  А.Кульчинський

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *