Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,3981 га по вул.Карпатській ТзОВ “Інфратон”

     УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_____________________ СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

                                                                                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від __________________20____ р.             № ____

Про надання земельної ділянки  в користування на умовах оренди площею 0,3981 га по                                               вул.Карпатській ТзОВ «Інфратон»

Розглянувши заяву ТзОВ «Інфратон», Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від  31.03.2014 року, керуючись ст.ст. 12, 120, 123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                   В  И  Р  Ш  И  Л  А :

  1. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Інфратон» у користу-вання на умовах оренди земельну ділянку (кадастровий номер земельної ділянки-4611500000:11:010:0022) площею 0,3981 га по вул. Карпатській у м. Трускавець, для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (для будівництва та обслуговування готелю курортного типу), категорія земель – землі житлової та громадської забудови, терміном на ____роки, за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.     
  2. ТзОВ «Інфратон» використовувати надану  земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  1. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.
  2. ТзОВ «Інфратон» зареєструвати право оренди землі в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. 
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (А.Стародуб).    

           

 

                                                                               Міський  голова                                                  А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *