Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Данилишиних Беднарчуку Ю.Р.

                                                УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про затвердження   проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення по вул. Данилишиних

Беднарчуку Ю.Р.

         

Розглянувши заяву Беднарчука Юрія Романовича, проект  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки зі зміною цільового призначення, беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради № 890 від 24.04.2018року «Про затвердження містобудівної документації «Детальний план територіє забудови земельної ділянки для зміни цільового призначення земельної ділянки з будівництва та обслуговування житлового будинку (присадибна ділянка на будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з підземним автопаркінгом на вул. Данилишиних в м. Трускавці », керуючись ст.ст. 12, 20, 123 Земельного кодексу України, ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                               В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянкизі   зі зміною цільового призначення (кадастровий номер – 4611500000:09:010:0064) площею  0,1330 га по вул. Данилишиних Беднарчуку Юрію Романовичу.  

1.1. Змінити Беднарчуку Юрію Романовичу цільове призначення земельної ділянки (кадастровий  номер – 4611500000:09:010:0064), площею 0,1330 га по вул.            Данилишиних з «будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка» на «будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку», категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебувають у власності Беднарчука Ю.Р.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії                     Ю. Наконечний ).

           

 

                                                                                          Міський голова                                                                 А.Кульчинський

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту