Пам`ятаємо наших Героїв: Денис Степанов

19 жовтня 2022 року під час виконання бойових завдань на фронті загинув уродженець та мешканець села Орів Трускавецької громади Денис Валерійович Степанов. Сьогодні минає рівно рік від дати його загибелі.

Денис Степанов народився 18 квітня 1987 року в селі Орів, тут вчився і жив. Був солдатом-гранатометником механізованого батальйону. Загинув під час ворожого обстрілу на північно-західних околицях села П’ятихатки Бериславського району Херсонської області, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною.

Довгою була дорога світлої пам`яті Дениса до рідних країв. Поховали тіло воїна через чотири місяці після його загибелі, 26 лютого 2023 р., в селі Орів.

До могили Дениса приходять не лише рідні, а й учні місцевої школи, жителі села, згадуючи його з-посеред інших полеглих захисників Вітчизни. На кожній соборній панахиді за загиблими воїнами Трускавецької територіальної громади поминають і Дениса Степанова.

Вірш Лілії Явір, присвячений Денису, у виконанні сина Героя можна прослухати за посиланням https://www.facebook.com/100022706769680/videos/877198537170298/

Вічна пам`ять воїну Денису Степанову та всім, хто поліг за волю та незалежність України. Пам`ятаємо наших Героїв!

Перейти до вмісту