Проект рішення, який не набрав необхідної кількості Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0150га по вул. Шевченка,32а

                                     УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

орієнтовно площею 0,0150га по

вул. Шевченка,32а  

 

Розглянувши заяву Гантцше Галини Степанівни, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №185105229 від 17.10.2019р.   керуючись ст.ст.12, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                     В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Гантцше Галині Степанівні на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0150га по вул. Шевченка,32-А для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, з подальшим наданням земельної ділянки у користування на умовах оренди за рахунок земель міської ради не наданих у власність та користування.
  2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

   

                                                                                  Міський голова                                                        А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту