Проект рішення, який не набрав необхідної кількості Про розгляд заяв щодо укладення договорів оренди та встановлення розміру орендної плати

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________________ СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2020 р.             № ____

 

Про розгляд заяв щодо укладення договорів

оренди та встановлення розміру орендної плати

 

        З метою соціального захисту вразливих груп населення, у відповідності до ст.ст.25,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна» враховуючи звернення заявників – громадських організацій міста, міська рада:

                                                                                                                                    В И Р І Ш И Л А :

1Дохволити управлінню комунальної власності укласти договори оренди нежитлової будівлі по вул.. Стебницькій,100 до 31 грудня 2020 року наступним громадським організаціям для ведення статутної діяльності , а саме:

1.1.Громадській організації Учасників, ветеранів та волонтерів війни за незалежність України міста Трускавця «Ковчег» – оренду нежитлового приміщення площею 267,7 кв.м. (приміщення першого та другого поверхів).

1.2.Громадській організації «Меч Арея» – оренду нежитлового приміщення площею 81,4кв.м.(приміщення цокольного поверху).

  1. Встановити плату за оренду майна комунальної власності в розмірі 5 гривень в рік без ПДВ вищезазначеним громадським організаціям, які не займаються комерційною діяльністю.
  2. Управлінню комунальної власності укласти Договори оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності міста.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

  

                                                                                              Міський голова                                                   А. Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту