РІШЕННЯ № 101 Від 03 березня 2016 року Про розгляд заяви ГО «Футбольний клуб «Зоря –Трускавець» щодо надання приміщення в оренду та встановлення орендної плати

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  03 березня2016 року          № 101

 

Про розгляд заяви ГО «Футбольний

клуб «Зоря –Трускавець» щодо

надання приміщення в оренду та

встановлення орендної плати

           У відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» ст. 25,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадської організації «Футбольний клуб «Зоря -Трускавець», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

         1. Дозволити управлінню комунальної власності Трускавецької міської ради передатив оренду нежитлове приміщення загальною площею 23,4 кв.м. по вул. Стебницькій,100 у м. Трускавці громадській організації «Футбольний клуб «Зоря -Трускавець» на 2016 рік для проведення статутної діяльності,яка не займається комерційною діяльністю.

         2. Встановитигромадській організації «Футбольний клуб «Зоря -Трускавець» орендну плату за нежитлове приміщення загальною площею 23,4 кв. м. по вул. Стебницькій,100 в сумі 5 гривень в рік без ПДВ.

         3. Управлінню комунальної власності підготувати необхідні документи для укладення договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна.

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

Міський голова                                      А. Кульчинський

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *