РІШЕННЯ № 1113 від 22 листопада 2018 року Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0070га по вул. Джерельній,3 Ляхоцькому Р.М.

                                      УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 22 листопада 2018 р.             № 1113

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

орієнтовною площею 0,0070га по

вул. Джерельній,3 Ляхоцькому Р.М.  

 

Розглянувши заяву Ляхоцького Романа Миколайовича,Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень №32606308 від 23.01.2015р. , керуючись ст.ст.12, 91, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                         В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Ляхоцькому Роману Миколайовичу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею площею 0,0070га по вул. Джерельній,3 для обслуговування міні – готелю , категорія земель – землі житлової та громадської забудови, з подальшим наданням земельної ділянки у користування на умовах оренди за рахунок земель міської ради, не наданих у власність та користування.
  2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

 

                                                                                    Міський голова                                                        А.Кульчинський

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту