Скористайтесь своїм правом на податкову знижку

Трускавецька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує платникам податку з доходів фізичних осіб, що  повернути частину сплаченого податку у зв’язку із виникненням права на податкову  знижку за 2022 рік можна до 31 грудня  2023 року.

 До податкової  знижки можна включити, зокрема, витрати за навчання у вітчизняних закладах освіти, частину суми сплачених процентів за користування іпотечним житловим кредитом,  частину витрат на сплату страхових  платежів,  частину витрат на оплату допоміжних репродуктивних технологій тощо.

Для того, щоб скористатися податковою знижкою необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи. Разом з декларацією подаються відповідні підтверджуючі документи. Це, зокрема квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, копії договорів, довідку про отримані у звітному році доходи у вигляді заробітної  плати,  копію паспорта та копію картки платника податків та інші документи, які підтверджують право на отримання податкової  знижки.

Для зручності платників, декларацію можна подати через сервіс ,,Електронний кабінет платника” за посиланням cabinet.tax.gov.ua у розділі ,,ЕК Для громадян” за допомогою електронного цифрового підпису, а також скориставшись послугою Дія.Підпис.

Якщо платник податку до кінця року не скористався правом на нарахування податкової знижки за минулий рік, таке право на наступні роки не переноситься.

Більше про податкове законодавство  можна дізнатись, приєднавшись  до офіційного каналу ДПС у Львівській області Телеграм: https://t.me/tax_service_Lviv  чи підписавшись на сторінку Фейсбук https://www.facebook.com/tax.lviv.

Перейти до вмісту