РІШЕННЯ № 1162 від 20 грудня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Героїв УПА, 11 ПАТ «Укрпошта»

                                       УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20 грудня 2018 року             № 1162

Про надання дозволу  на виготовлення проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки

по вул. Героїв УПА, 11 ПАТ «Укрпошта»

Розглянувши заяву Публічного акціонерного товариства «Укрпошта», керу-ючись   ст.ст. 12, 92,123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                     В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Публічному акціонерному товариству «Укрпошта» на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки   орієнтовною  площею 0,2200 га по вул. Героїв УПА,11 для  обслуговування будівлі, з подальшим наданням у постійне користування, за рахунок земель, що перебувають в постійному користуванні Львівської дирекції поштового зв’язку «Укрпошта», на підставі Державного акту на право постійного користування землею серія І-ЛВ № 004200 від 05.09.2000 року.
  2. ПАТ «Укрпошта» звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовле-ння документації із землеустрою у відповідності до вимог земельного законодав-ства.     
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

  

 

                                                                            Міський голова                                                       А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту