За футбольні перемоги нагородили дві команди Трускавецької громади

Сьогодні в міській раді Трускавця урочисто вручили заслужені кубки та медалі футболістам ФК «Карпати» Уличного та ФК «Карпати» Доброгостова. Спортсмени вдало провели минулий футбольний сезон у районних Лігах. ФК “Карпати” с. Уличне стали переможцями чемпіонату Дрогобицького р-ну з футболу у 2 Лізі, ФК “Карпати” с. Доброгостів – бронзовий призер чемпіонату Дрогобицького району з футболу у 1 Лізі. Виїзди та участь у цих чемпіонатах відбувались за підтримки міської ради Трускавця.

Призерів привітали міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту. Відзначивши високі результати наших футболістів, очільник нашої громади висловив сподівання, що надалі, зважаючи на невтішні реалії воєнного стану, у міської ради буде можливість підтримувати футбольні клуби Трускавецької громади в наступних сезонах.

Сподіваємось, що такий передріздвяний подарунок нашим спортсменам підсилить їхній спортивний запал до перемог й у наступному році. Вітаємо і бажаємо ще багато звитяг!

Перейти до вмісту