РІШЕННЯ № 1229 від 28 лютого 2019 року Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення на майдані Кобзаря для продажу на земельних торгах (аукціоні)

                                        УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 28 лютого 2019 р.              № 1229

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки по зміні

цільового призначення на майдані Кобзаря

для продажу на земельних торгах (аукціоні)

 

       Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення, керуючись ст. ст.12,20,123 та главою 21 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

                                                                                                                            В И Р I Ш И Л А: 

1.Затвердити Трускавецькій міській раді  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення (кадастровий номер – 4611500000:01:002:0029) площею 0,0292га  на майдані Кобзаря,8 для продажу у власність на земельних торгах (аукціоні).

1.1. Змінити Трускавецькій міській раді  цільове призначення земельної ділянки (кадастровий  номер – 4611500000:01:002:0029), площею 0,092 га на майдані Кобзаря,8 з «будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування» на « обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (будівництво та обслуговування готелю курортного типу,магазину) категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебувають у власності Трускавецької міської ради.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою(Ю.Наконечний). 

 

                                                                                                 Міський голова                                              А.Кульчинський

          

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *