У день Волонтера трускавецькі школярі зібрали 20 тисяч гривень на дрон для Захисників

Вшановуючи три свята, які в ці дні відзначає вся Україна: день Волонтера, день св. Миколая та день ЗСУ, лідери учнівського самоврядування СЗШ №1 вдруге зорганізували та провели благодійний ярмарок ”З Україною в серці”.

До цієї події учнівські колективи виготовляли сувеніри ручної роботи на патріотичну та новорічну тематику: прикраси на ялинку, брелки, браслети, закладки до книг, м’які іграшки.

І все для дуже корисної мети – для наближення нашої Перемоги. Адже, виручені кошти від продажу товарів у сумі 20 045 грн. лідери передали волонтерській групі Дрогобиччина SOS – допомога армії та цивільним і висловили бажання, щоб ці кошти були лептою для купівлі дрону.

Отець Василь Полянко, який завітав до нашої школи, щоб благословити наш ярмарок, в знак подяки від волонтерів, подарував школі ікону, яку написав Лев Скоп.

З вітальним словом виступила головний спеціаліст відділу освіти з виховної роботи та позашкілля Олександра Дирко. Вона відзначила старання учнів, які постійно малюють малюнки та пишуть листи нашим Захисникам, ще і такою великою особистою працею долучилися до наближення омріяної всіма нами Перемоги.

Дякуємо учням, батькам та вчителям, які долучилися до благодійного ярмарку. Разом до Перемоги!

Перейти до вмісту