УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

ЯТДЕСЯТ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 28 лютого 2019 р.             № 1231

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

площею 0,0491га по вул. Сагайдачного ,7а

та надання в користування на умовах оренди

Пупіну З.М. та Купичу Я.Л.

Розглянувши заяви Пупіна Зеновія Мирославовича та Купича Ярослава .Львовича, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись ст.ст.12, 123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”,   міська рада

                                                                                                           В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:  

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (кадастровий номер – 4611500000:04:004:0005, площею0,0491га по вулСагайдачного,7а Пупіну Зеновію Мирославовичу та Купичу Ярославу .Львовичу.

1.1. Надати Пупіну Зеновію Мирославовичу та Купичу Ярославу .Львовичу в спільне часткове користування на умовах оренди земельну ділянку (кадастровий номер – 4611500000:04:004:0005) площею 0,0491га по вулСагайдачного,7а для 03.10-будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (будівництва та обслуговування магазину- бару) за рахунок земель що були в користуванні Пупіна З.М. та Мацана І.Й., категорія земель –землі житлової та громадської забудови.

  1. Пупіну З.М. та Купичу Я.Л. надану згідно цього рішення  земельну ділянку використовувати за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці  (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.                                                                                                                                                          
  2. Управлiнню Держгеокадастру в Дрогобицькому районі Львівської області забезпечити архiвне зберiгання документації із землеустрою.
  3. Пупіну З.М. та Купичу Я.Л. звернутись до державного реєстратора щодо державної реєстрації права користування   земельною ділянкою на умовах оренди .
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою(Ю. Наконечний).         

  

                                                                                     Міський голова                                                      А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту