Вулиці Суховоля та Героїв УПА – з одностороннім рухом

9 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради, на якому було прийнято 68 рішень. З них понад 30 – про надання малолітнім та неповнолітнім статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Більше десятка інших соціальних рішень показують на якому високому рівні проводиться соціальна робота у Трускавецькій громаді. Інколи вона випереджає наміри центральної влади, котрі позитивний досвід Трускавецької громади, запроваджений ще минулого року, беруть за зразок і впроваджують його на загальнодержавному рівні. Зокрема це стосується визначення уповноважених представників органу місцевого самоврядування для здійснення перевірки жилих приміщень, в яких розміщені внутрішньо переміщені особи.

Щодо інших соціальних питань, то виконком призначив трьох помічників дієздатним фізичним особам (2 у Трускавці і 1 в Станилі), затвердив 3 висновки опікунської ради, а також створив комісію з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,та осіб з їх числа у м.Трускавець.

На виконкомі прийнято рішення «Про організацію дорожнього руху по вул. Героїв УПА та вул. Суховоля в м.Трускавець», яким вони отримують статус вулиць з одностороннім рухом (вниз по Суховоля і далі по Героїв УПА).

У зв`язку з цим прийнято рішення «Про внесення змін в схему руху міських автобусних маршрутів загального користування № 2 санаторій «Кристал» – санаторій «Молдова» та № 3 санаторій «Кристал» – міська лікарня». Після встановлення відповідних дорожніх знаків маршрутки №2 та №3, які їдуть в напрямку санаторію «Кристал», курсуватимуть вверх по Бориславській (а не через Героїв УПА та Суховоля, як раніше), і попри дельфінарій та «Шале Грааль» заїжджатимуть на кінцеву зупинку. В зворотному напрямку рух відбуватиметься по старій схемі, тобто вниз вулицею Суховоля і далі за маршрутом. Ця зміна буде запроваджена лише після встановлення відповідних дорожніх знаків.

Виконком дав згоду на встановлення двох пристроїв примусового зниження швидкості транспортних засобів та попереджувальних дорожніх знаків (в с. Модричі та по вул. Данилишиних, 51 в м. Трускавець), а також на встановлення дорожнього дзеркала на перехресті вулиць Карпатська-Бойківська в м.Трускавець (біля котеджів). При розгляді цього питання члени виконкому обговорили питання безпеки руху на перехресті Стуса-Данилишиних-Карпатська, де фахівці не підтримують встановлення ні дорожнього дзеркала, ні світлофора. Виходом там може стати обмеження швидкості, але жодного рішення на виконкомі з цього питання не приймалося.

Виконком дав дозвіл на погодження благоустрою прибудинкових територій ОСББ «Молодіжне-15» по вул.Івасюка,15 та ОСББ «Хата нова» по вул.Стебницька,104 з влаштуванням гостьових стоянок автотранспорту. Стоянки будуть на теперішній зеленій зоні за проханням мешканців цих ОСББ (на Івасюка доведеться зрізати берег, щоб облаштувати паркінг для автомобілів).

Жваву дискусію викликало питання розроблення детального плану території земельної ділянки на бульварі Юрія Дрогобича, 2 в м.Трускавець. Мова про територію колишньої водолікарні, котра зараз нагадує смітник в центрі міста. Нові власники земельної ділянки розробили дуже хороший проєкт апарт-готелю з шикарним внутрішнім двориком та заїздом зі сторони вулиці Шевченка (вище котельні). Якщо цей проєкт буде втілений в життя, то вигляд цієї центральної локації курорту значно покращиться.

Окрім вищеописаних та соціальних питань на виконкомі розглянули ряд технічних питань (видача дублікату свідоцтва на право власності на квартиру, затвердження актів на списання основних засобів, що на балансі відділу освіти і закріплені за школами, садками та позашкільними закладами, та інші).

Також виконком затвердив Положення про Раду з питань внутрішньо-переміщених осіб при виконавчому комітеті Трускавецької міської ради. Після видання відповідного розпорядження міського голови ця Рада розпочне функціонувати. До її складу ввійдуть ВПО, ГО, які працюють з ВПО, та представники ряду профільних відділів та управлінь міськвиконкому.

Перейти до вмісту