Прийняття та усвідомлення поняття гендерної рівності – запорука запобіганню багатьох трагедій у житті людини

У міській раді Трускавця пройшов одноденний тренінг для фахівців соціальної сфери з теми:«Гендерно зумовлене насильство. Причини виникнення та шляхи подолання».

Тренінг пройшли представники соціальних служб громади, шкільні психологи та заступники з виховної роботи, керівники та працівники соціальних центрів, міської ради Трускавця.

Тренерка – фахівчиня благодійного фонду «Право на захист», Наталія Власюк, доступно та інформативно, розповіла учасникам про головні засади гендерно зумовленого насильства, як проявляється і звідки бере початок ГЗН, які є методи комунікації з постраждалими та способи допомоги. Присутні дізнались що таке гендерний поділ і яку роль у ГЗН відіграють традиції, вірування, влада, суспільство загалом.

На заході переважала атмосфера довіри та співпраці. Учасники мали змогу ставити питання, які їх турбували та отримували на них розгорнуті відповіді.Також, Роман Коваль, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту озвучив ідею щодо проведення схожих, цільових тренінгів для вразливих категорій нашої громади, та попросив організаторів посприяти у проведенні таких спільних заходів із залученням психологів фонду «Право на захист», адже ситуація із випадками домашнього насильства у громаді наразі доволі напружена.

В кінці тренінгу усі пройшли фінальне тестування як перевірку отриманих знань. Про успішно пройдений тренінг присутні отримали Сертифікати.

Зазначимо, що захід відбувся в межах проєкту «Надання продовольчої та непродовольчої допомоги та підтримки постраждалому від конфлікту населенню в Україні», який реалізується БФ «Право на захист» у партнерстві з міжнародною неурядовою організацією “Peace of Winds Japan”, завдяки гранту від Japan Platform та фінансується коштом державної підтримки Японії.

Перейти до вмісту