РІШЕННЯ № 1283 від 26 березня 2019 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку №1-А по вул. Івасюка в м. Трускавець «Гарант»

                                     УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 26 березня 2019 р.              № 1283

Про надання дозволу  на виготовлення проекту 
землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Обєднанню співвласників багатоквартирного будинку

№1-А по вул. Івасюка в м. Трускавець «Гарант»

Розглянувши заяву об’єднання співвласників багатоквартирного будинку  №1-А по вул. Івасюка в м. Трускавець «Гарант», керуючись   ст.ст. 12, 42, 92, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

                                                                                                                      В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку №1-А по вул. Івасюка в м. Трускавець «Гарант»  на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки   орієнтовною  площею 0,4032 га по вул. Івасюка, 1-А  для  обслуговування багатоквартирного  житлового будинку, з подальшим  наданням в постійне користування, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність та користування.
  2. ОСББ №1-А по вул. Івасюка в м. Трускавець «Гарант» звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення документації із землеустрою,  у відповідності до вимог земельного законодавства.     
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю. Наконечний).

   

                                                                                          Міський голова                                                        А.Кульчинський 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту