Відділ освіти міської ради Трускавця продовжує забезпечувати заклади освіти громади всім необхідним до початку нового навчального року. Тут зазначають, що позитивних перетворень у школах, садочках та в БУТі буде чимало, та найперше мають подбати про безпеку. За словами начальника відділу освіти Ореста Лобика, цього літа ведеться колосальна робота з облаштування відповідних укриттів, аби забезпечити очне навчання для усіх школярів одночасно.

Крім цього, зважаючи на бюджетні запити керівників освітніх установ, відділом освіти Трускавця закуплено спортивний інвентар для усіх шкіл громади, на суму 347 тис. грн. За бюджетні кошти (95 тис. грн) придбали стільниці для парт, спинки і сидіння – деталі на заміну старим і зношеним. Ще 508 тис. грн, на липневій сесії, виділено на 163 одинарних комплекти парт для старших класів, їх буде закуплено після тендерної процедури.

Окремо відділ освіти підтримав ініціативу директора СЗШ №3 Ігора Лецюка щодо облаштування на шкільному стадіоні майданчика для гри у пляжний волейбол. Зараз тут тривають роботи. Після того, як завершать з дренажем, будуть настеляти агротекстиль, а далі встановлювати сітки й інші необхідні деталі. Комплект обладнання, яке підходить для професійних тренувань, директор школи отримав від громадської організації «ЕРЛАЙТ». Як працюють освітяни для того, аби діти відчували себе комфортно у своїх навчальних закладах і менше переживали через війну дивіться в сюжеті

Перейти до вмісту