РІШЕННЯ № 1285 від 26 березня 2019 року Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кіндракевичу В.В. по вул. Стебницькій,75а

                                      УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 26 березня 2019 р.             № 1285

Про надання дозволу  на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)

меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) Кіндракевичу В.В.

по вул. Стебницькій,75а

Розглянувши заяву Кіндракевича Василя Васильовича, рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №117 від 22.05. 1997р.,свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 23.04.2007р. керуючись ст.ст. 12, 42, 92, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                   В  И  Р  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Кіндракевичу Василю Васильовичу  на виготовлення   технічної  документації   із   землеустрою   щодо   встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею 0,1730 га по вул. Стебницька,75а  для будівництва і обслуговування будівель торгівлі з подальшим  наданням у користування на умовах оренди , за рахунок земель, що перебувають в постійному користуванні Кіндракевича В.В. згідно рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №117 від 22.05. 1997р.
  2. Кіндракевичу В.В. звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення документації із землеустрою, у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю. Наконечний).

   

                                                                                      Міський голова                                                        А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту