РІШЕННЯ № 1316 від 16 травня 2019 року Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільвого призначення по вул. Бортнянського та наданні у власність Горічко О.С.

                                      УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 16 травня 2019 року               № 1316

Про відмову в затвердженні проекту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки зі зміною цільвого призначення

по вул. Бортнянського та наданні у власність

 Горічко О.С.

 

Розглянувши заяви Горічко Ольги Степанівни, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Горічко О.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд і будівель (присадибна ділянка) в м. Трускавці Львівської області по вул. Бортнянського, розроблену ТзОВ «Терразем», беручи до уваги те , що рішення Трускавецької міської рад від 12 жовтня 2017 року №693, яким затверджено «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», на підставі якого виготовлено поданий на затвердження проект землеустрою,   скасовано Постановою шостого апеляційного адміністративного суду від 20.02.2019р, керуючись ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

  1. Відмовити Горічко Ользі Степанівні   в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення (кадастровивий номер 4611500000:01:011:0037) площею 0,0219га по вул. Бортнянського для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд і будівель (присадибна ділянка) та відмовити в наданні цієї земельної ділянки у власність  зв’язку з тим , що:

– зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території, забороняється.

-у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Ю.Наконечний).

 

                                                              Міський голова                                                                              А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *