Відділ контролю за станом благоустрою Трускавецької міської ради звертається до власників та керівників підприємстві, організацій, установ, незалежно від їх відомчої належності і форм власності, підприємців, власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності з проханням дотримуватись Правил благоустрою м. Трускавця. За порушення вимог цих Правил накладаються стягнення, передбачені ст. 152 КУпАП.

Нагадуємо, що згідно з Правилами, відповідальні особи підприємств, установ та організацій, незалежно від їх форм власності, юридичні особи, що мають будинки і споруди на праві господарського відання, в орендному користуванні зобов’язані:

  • Утримувати в належному стані території, надані їм в установленому законом порядку.
  • Усувати на закріплених за ними об’єктах благоустрою наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в установленому порядку.
  • Проводити своєчасне фарбування і ремонт металевих частин фасаду.
  • Розміщувати та змінювати зовнішній вигляд фасадів будівель і споруд та інших елементів благоустрою, проводити ремонтні та реставраційні роботи стін, ремонт балконів та лоджій, покрівлі, встановлювати вентиляційні повітровідводи, кондиціонери, огорожі – дозволяється тільки на підставі дозвільної документації, оформленої в установленому чинним законодавством порядку.

Утримання в належному стані прилеглої території – приклад відповідального ставлення до ведення господарської діяльності.

Сподіваємося на Ваше розуміння у зазначеному питанні та невідкладне прийняття відповідних заходів!

Перейти до вмісту