РІШЕННЯ № 1395 від 20 червня 2019 року Про надання ПФ «Галицький двір» земельної ділянки площею 0,1200га по вул. Данилишиних у користування на умовах оренди

                                          УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від   20 червня 2019 року                 № 1395

Про надання ПФ «Галицький двір»

земельної ділянки площею 0,1200га

по   вул. Данилишиних у користування

на умовах оренди

 

          Розглянувши заяву Приватної фірми «Галицький двір», керуючись рішенням Трускавецької міської ради №1199 від 31.01.2019р. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Данилишиних площею 0,1200 га ПФ «Галицькій двір» ,ст.ст. 12, 20, 123 Земельного кодексу України, ст.33 Закону України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самовряду-вання в Україні”,  міська рада

                                                                                                                        В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Надати Приватній фірмі «Галицький двір» земельну ділянку (кадастровий  номер – 4611500000:08:002:0005) площею 0,1200 га по вул. Данилишиних в користування на умовах оренди терміном на 3 роки для 02.10 будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебували у користуванні на умовах оренди ПФ «Галицький двір».
  2. ПФ «Галицький двір» використовувати надану земельну ділянку за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. ПФ «Галицький двір» зареєструвати право користування земельною ділянкою в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії                       Ю. Наконечний ).

           

                                                                                               Міський голова                                          А.Кульчинський

 

                                  

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту