РІШЕННЯ № 1552 від 14 листопада 2019 року Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Карпатській для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні)

                                    УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від  14 листопада 2019 р.             № 1552

Про затвердження проекту з землеустрою

щодо відведення   земельної ділянки   по

вул.Карпатській для продажу права оренди

на земельних торгах (аукціоні)

Розглянувши проект відведення земельної ділянки , керуючись   ст.ст.12, 122, 123, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”,   міська рада

                                                                                                         В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Затвердити Трускавецькій міській раді проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону (кадастровий номер – 4611500000:11:009:0003) , площею 2,3400га по вул. Карпатській для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (влаштування саночного спуску) без права забудови земельної ділянки.

2.Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів з продажу на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 2,3400 га, що розташована за адресою: Львівська область, м. Трускавець, вул. Карпатській (в межах населеного пункту), кадастровий номер 4611500000:11:009:0003 для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (влаштування саночного спуску) без права забудови земельної ділянки.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою(Ю. Наконечний).         

 

 

                                                                                 Міський голова                                                      А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *