Турбота про літніх самотніх людей – це ознака гуманності, людяності, цивілізованості. Це прояв любові до ближнього та розуміння того, що на всіх нас чекає старість, і ніхто не знає, якою вона буде. Тому якщо хочемо заслужити на добре ставлення до себе, подбаймо про те, щоб старість ближнього була безхмарною, погідною, чистою та радісною.

У Трускавецькій громаді пам’ятають про це і дбають про осіб поважного віку.   Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), яким керує Олена Пилат, надають соціальні послуги вдома громадянам похилого віку та особам з інвалідністю згідно з Державним стандартом, піклуються про своїх підопічних, допомагаючи їм подолати складні життєві обставини.

Добрих справ багато не буває. В такий важкий для країни час нашої підтримки потребують люди, які залишились сам на сам зі своїми проблемами. Щоденна турбота про літню людину – принести продукти харчування, прибрати в будинку, допомогти по господарству, купити медикаменти, оплатити житлово-комунальні послуги, оформити субсидію – лягають на плечі соціального робітника та фахівців соціальної роботи вдома.

Навіть проста бесіда повертає людину до життя.

Адміністрація терцентру здійснює щоденний моніторинг та оцінку роботи працівників відділення соціальної допомоги вдома. Клієнти відділення дуже вдячні за увагу, турботу та розуміння.

Кожен з нас так само може проявити милосердя до літніх людей. Гляньте навколо – хіба у Ваших родинах, серед Ваших сусідів та оточення мало таких людей, які чекають на добре слово, пораду, на плече підтримки та розуміння? Хіба так важко зробити хоча б одне добре діло щодня? Якщо кожен з нас буде милосердним, то ми теж зможемо розраховувати на милосердя до нас. І таким чином робитимемо цей світ добрішим, справедливішим та кращим.

Перейти до вмісту