РІШЕННЯ № 1659 від 05 березня 2020 року Про затвердження програми «Придбання,обслуговування та монтажу обладнання для реалізації програми «Безпечне місто» м.Трускавець на 2020 рік»

УКРАЇНА 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(СІЬДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ) 

  • Р І Ш Е Н Н Я

Від 05 березня 2020 року                 № 1659

 

 

Про затвердження програми «Придбання,обслуговування та монтажу обладнання для реалізації програми «Безпечне місто» м.Трускавець на 2020 рік»                                                                      

Керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення загального рівня безпеки м.Трускавець, для підтримки порядку, аналізу і розкриття злочинів, міська рада

                                                                                                                              В И Р І Ш И Л А : 

  1. Затвердити програми «Придбання та монтажу обладнання для реалізації програми «Безпечне місто» м.Трускавець на 2020рік», згідно додатку.
  2. Фінансовому управління (М.Федоричак) передбачити кошти на виконання заходів, передбачених програмою «Придбання та монтажу обладнання для реалізації програми «Безпечне місто» м.Трускавець на 2020рік».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна (п. А.Остапчук).

                                                                                             Міський голова                                                        А.Кульчинський

 

 додатки

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту