РІШЕННЯ № 1681 від 05 березня 2020 року Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Мазепи в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

                          УКРАЇНА                                  

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(СІМДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ) 

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2020 року               № 1681

                 

Про затвердження експертної грошової

оцінки земельної ділянки на вул. Мазепи

в м. Трускавці   та продаж земельної ділянки

на земельних торгах.

Розглянувши  звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки,  що знаходиться на вул. Мазепи   в  м. Трускавець,  від 30січня 2020 року, керуючись главою 21 Земельного кодексу України, п. 34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”,  міська рада

                                                                                                                              В И Р І Ш И Л А :

  1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки (кадастровий номер – 4611500000:06:003:0056  площею 0,0050 га на вул.Мазепи у  м. Трускавець для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07).

        1.1.  Затвердити стартову ціну продажу у власність земельної ділянки площею 0,0050 га  на вул.Мазепи   в розмірі  33 686 грн. (тридцять три тисячі шістсот вісімдесят шість гривень)   673,72 грн/м.кв.) на підставі експертної грошової оцінки від 30.01.2020 року.

         1.2. Доручити міському голові  Кульчинському А.Б. укласти договір з виконавцем робіт на проведенню земельних торгів та договір  купівлі –продажу земельної ділянки з переможцем  земельних торгів.

         1.3. Розмір реєстраційного внеску визначається виконавцем і не може перевищувати 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на дату публікації оголошення про проведення земельних торгів.

         1.4. Розмір гарантійного внеску за лотом становить 5 відсотків стартової ціни продажу земельної ділянки.

         1.5.   Встановити значення  кроку торгів  з подальшим  послідовним  збільшенням ціни у розмірі 1% стартової ціни земельної ділянки.    

         1.6 За результатами земельних торгів (аукціону) переможцем підписується протокол земельних торгів на підставі якого укладається договір купівлі-продажу земельної ділянки   безпосередньо в день проведення торгів.

         1.7. Кошти за викуп земельної ділянки на земельних торгах ,підлягає сплаті переможцем торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки.            

          1.8 Встановити   у разі винекнення підстави для анулювання результатів земельних торгів пеню в розмірі 100% (сто відсотків) від запропонованої суми переможцем земельних торгів.

          1.9 Встановити, що переможець земельних торгів з продажу земельної ділянки відшкодовує всі витрати, пов’язані з підготовки лота до земельних торгів в тому числі і в разі винекнення підстави для анулювання результатів земельних торгів.         

  1. Згідно вимог п.1.ст. 137 Земельного кодексу України  земельні торги провести не раніше 30-ти днів та не пізніше 90 днів  після оприлюднення оголошення про земельні торги.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

     

                                                                                               Міський   голова                                                       А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *