Інста-party та фінальне сторіз в Доброгостівському садочку

Дощ падає – діти ростуть. Ці слова святого Івана Павла ІІ пригадуються, коли бачиш, як швидко минає час. Діти, котрі ніби вчора йшли в дитячий садок чи школу, наче за мить уже прощаються з ним/нею, щоб ступити на новий етап життя. Символічним завершенням пройденого етапу є останні дзвоники, випускні, чи, інакше кажучи, фінальні сторізи.

Свято для дітей найстаршої групи та їхніх батьків в дитячому садку «Півник» села Доброгостів проходило сьогодні, 15 червня. В святково прибраній актовій залі, під різнокольоровими кульками та спалахами камер маленькі доброгостівчани і доброгостівчанки прощалися з рідним садочком «Півник», з виховательками, нянечками і всіма тими, хто прикрашав їхнє дитинство, вів за руку, годував, садив на горщики чи витирав слізоньки. Хлопці та дівчата показали і собі, і своїм батькам, і гостям заходу, на що вони здатні, як вони змінилися, чого досягли і що до школи готові. У цьому переконалася і директорка Доброгостівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Світлана Савчук, котра через два з половиною місяці вітатиме випускників «Півника» в стінах школи.

Аніматори, батьки, вихователі зробили свято для дітей направду незабутнім. Обравши за формат Insta-Party, вони проводили рухливі ігри, веселили присутніх, згадували що ж відбувалося в садочку впродовж тих кількох років, коли він був для діточок немов другою домівкою. Юні таланти співали і танцювали, декламували та навіть освідчувалися в коханні. А ще говорили про майбутні професії, з чого ми довідалися, що блогерів, модераторів, продюсерів, кративщиків та SMM-ників у Доброгостові та Трускавецькій громаді не бракуватиме.

На свято завітали і представники влади: міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, староста сіл Доброгостів та Бистрий Василь Ірод, депутати Трускавецької міської ради Любомир Пасемко та Володимир Стецівка. Андрій Кульчинський привітав завідувачку садочка п. Любов Козар з ювілеєм та черговим випускним в стінах закладу і вручив їй квіти та подяку від Трускавецької міської ради.

Фоторепортаж можна переглянути тут.

Перейти до вмісту