РІШЕННЯ № 178 Від 26 травня 2016 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лучковській І.Д.

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

Від 26 травня 2016р.                           № 178

 

 

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки Лучковській І.Д.         

 

Розглянувши заяву Лучковської Іванни Дмитрівни, керуючись   ст.ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

1. Дати дозвіл Лучковській Іванні Дмитрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0100 га по вул. Довбуша,12 для ведення садівництва, з подальшою передачею у власність,                  за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи  користування.

2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

 

 

Міський голова                                                      А.Кульчинський

 

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту