РІШЕННЯ № 177 Від 26 травня 2016 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 26 травня 2016р.                      № 177

 

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельних  ділянок      

Розглянувши заяви учасників бойових дій Селецького А.І.(посвідчення серія  УБД №    від  12.02.2016р.) , Перловського В.І. (посвідчення серія ЮА №041464 від  22.06.2015р.), Михайлинина Я.І.(посвідчення серія АБ №587287 від  05.02.2015р.) , Булими Р.І.(посвідчення серія АА №446714 від  19.03.2015р.), керуючись   ст.ст. 12, 118,121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

1. Дати дозвіл Селецькому Анатолію Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи  користування.

2. Дати дозвіл Перловському Володимиру Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи  користування.

3 Дати дозвіл Михайлишину Ярославу Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи  користування.

4. Дати дозвіл Булизі Роману Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи  користування.

5. Фізичним особам, яким надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.

    6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

 

          Міський голова                                                             А.Кульчинський

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *