РІШЕННЯ № 255 Від 19 липня 2016 року Про відмову в надані дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ «Комплекс» Лісова пісня»

 

                                         УКРАЇНА                                           

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від   19 липня  2016  року                     № 255

м. Трускавець

                 

Про відмову в надані  дозволу 

на виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

ОСББ «Комплекс» Лісова пісня»

          

      

           Розглянувши заяву Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Комплекс»Лісова пісня», керуючись   ст.ст. 12, 134 Земельного кодексу України, містобудівною документацією «Коригування Генерального плану міста – курорту Трускавець» затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, рішенням Трускавецької міської ради №234 від 21.12.2011року, ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,    міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

      1. Відмовити Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Комплекс»Лісова пісня» в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.24га по вул. Сагайдачного для обслуговування багатоквартирного будинку  за рахунок земель Трускавецької міської ради, не наданих у власність та користування в зв’язку з тим, що рішенням Трускавецької міської ради  від 21.12.2011року №234  дано дозвіл  КП «Трускавецьжитло» на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку по вул.. Сагайдачного,16 з врахуванням частини земельної ділянки,  на яку претендує ОСББ « «Комплекс» Лісова поляна».

 

    2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

 

             Міський голова                                                          А.Кульчинський

 

поіменне голосування

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту