РІШЕННЯ № 278 від 06 вересня 2016 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Заранській М.І. по вул. Мазепи в місті Трускавець

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

Від 06 вересня 2016 р.                           № 278

 

 

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки Заранській М.І.

по вул. Мазепи в місті Трускавець         

 

Розглянувши заяву Заранської Марії Андріївни,  керуючись    ст.ст. 12, 123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

1. Дати дозвіл Заранській Марії Андріївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0570га по вул. Мазепи,21   для обслуговування існуючої  нежитлової будівлі з подальшим наданням в користування на умовах оренди за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи  користування.

2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

 

 

Міський голова                                                      А.Кульчинський

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *