УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМО ГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 24 грудня   2015 року                     № 47

 

Про надання згоди про передачу здержавної

у комунальну власністьтериторіальної громади м. Трускавця квартири № 28 по

вул. Скоропадського,9 у м. Трускавці

       

        Керуючись п.51ст.26, ч.2 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою КМУ № 1482 від 21.09.98. «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши звернення Державної служби України з надзвичайних ситуацій (вих. № 03-143-10/214 від 29.09.2015 року) щодо передачі квартири №28 по вул. Скоропадського,9 у м. Трускавці в комунальну власність територіальної громади міста Трускавця з подальшою її приватизацієюКнишом Михайлом Васильовичем, підполковником запасу, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

       1. Дати згоду на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Трускавця з державної власності, що є в оперативному управлінні 1-го аварійно-рятувального загону ОРС ЦЗ, правонаступником якого є Державна служба України з надзвичайних ситуацій України та 2 Спеціальний центр швидкого реагування, квартиру №28 по вул. Скоропадського,9 загальною площею 78,1 кв. м. в м. Трускавці, яка надавалась за місцем служби сім`ї підполковника запасу Книша Михайла Васильовича згідно рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради № 219 від 25.08.2011 року «Про розгляд житлових питань».

       2. Доручити виконавчому комітету Трускавецької міської ради провести організацію роботи щодо передачі квартири в комунальну власність територіальної громади.

       3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

Міський голова                                                   А. Кульчинський

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту