РІШЕННЯ № 428 від 02 лютого 2017 року Про визначення земельної ділянки по вул. Суховоля для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні)

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДВАДЦЯТЬ ДРУГАСЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від  02 лютого  2017 року                        № 428

  

Про визначення  земельної ділянки

по вул. Суховоля для продажу права

оренди на земельних торгах (аукціоні)

            Розглянувши звернення юридичної  особи, керуючись ст.ст.134,135,136 Земель-ного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Визначити для продажу права оренди  на земельних торгах (аукціоні) земельну  ділянку орієнтовною  площею  0,0200 га по вул. Суховоля   для ведення комерційної діяльності (влаштування автомобільної стоянки),   категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель Трускавецької міської ради,  не наданих у власність та користування.

            2. Дати дозвіл Трускавецькій міській раді на виготовлення  документацій із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, визначеної пунктом 1 цього рішення  та на виготовлення експертної грошової оцінки цієї  земельної  ділянки.

            3. Фінансовому управлінню забезпечити фінансування робіт, пов’язаних з оформленням відповідних   документацій.

           4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А. Стародуб).

           

                  Міський  голова                                                           А.Кульчинський

поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту