РІШЕННЯ № 440 від 02 березня 2017 року Про відмову в наданні дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки Демкову О.В.

                                        УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  02 березня 2017 р.              № 440

Про  відмову в наданні дозволів  на виготовлення

проектів землеустрою щодо відведення

земельної ділянки Демкову О.В.

            Розглянувши заяву  Демкова Олександра Вікторовича, керуючись ст. ст. 12, 118, 122, 134 Земельного  кодексу України, містобудівною  документацією «Корегування Генерального плану міста курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

1. Відмовити  Демкову Олександру Вікторовичу в наданні дозволу на    виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу користування на умовах оренди з можливістю подальшого викупуорієнтовною площею 0,03га по вул. Івасюка  для будівництва індивідуального житлового будинку, в зв’язку з  тим , що земельна ділянка,  вказана заявником на графічному матеріалі, Генеральним планом міста Трускавця визначена  територією багатоквартирної житлової забудови, а не для  індивідуального житловолго будівництва.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

Міський голова                                                      А.Кульчинський

 

Поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту