РІШЕННЯ № 748 від 20 грудня 2017 року Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Бориславська,4 площею 0.0737га в м. Трускавець

                                                                                                                                        УКРАЇНА                                             

                                                                                                                      ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

                                                                                                                                  Львівської області

                                                                                      (ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

                                                                                                                                      Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 20 грудня 2017 р.              № 748

 

Про затвердження   проекту землеустрою

 щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення  по вул. Бориславська,4 

площею 0.0737га  в м. Трускавець

                  Розглянувши заяву Іщенко Наталії Павлівни, Оприск Юрія Ігоровича, Піліч Романа Михайловича ,  проект  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки зі зміною цільового призначення, беручи до  уваги рішення Трускавецької  міської ради № 693  від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», керуючись ст.ст. 12, 20, 123 Земельного кодексу України,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                         В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

1.Затвердити проект    землеустрою    щодо     відведення    земельної   ділянкизі      зі зміною цільового призначення (кадастровий номер – 4611500000:01:001:0021) площею  0,0737 га по вул. Бориславській,4   Іщенко Наталії Павліні,Оприск Юрію Ігоровичу,Піліч Роману Михайловичу.  

1.1. Змінити Іщенко Наталії Павліні,Оприск Юрію Ігоровичу,Піліч Роману Михайловичу   цільове призначення земельної ділянки (кадастровий  номер – 4611500000:01:001:0021) площею 0,0737 га по вул. Бориславській,4  з «будівництва та обслуговування  готельно – оздоровчого комплексу»  на « будівництво та обслуговування  багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури»,   категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебувають у власності    Іщенко Н. П.,Оприск Ю.І.,Піліч Р.М.. 

  1. Земельна ділянка має наступні вимоги містобудівного характеру, як для допустимого виду забудови цієї  земельної ділянки згідно  містобудівної документації «План зонування території міста «Трускавця(зонінг)»:

-дотримуватись вимог п.п.1.3.3 п.1.3 «Принципи встановлення єдиних містобудівних умов і обмежень забудови та іншого використання земельних ділянок» розділу 1 «загальні принципи зонування міста Трускавця», а саме «Параметри і містобудівні умови та обмеження для допустимих видів забудови  визначаються згідно погодженого містобудівною радою містобудівного розрахунку та при потребі історично-містобудівного обґрунтування з врахуванням регламентів підзон обмежень,а також визначених вимог ,які видаються Управлінням архітектури та містобудування на запит потенційного забудовника (замовника)» та п.1.3.4.

 – дотримання вимог п.п.1.4.2 «Допустимі види забудови земельної ділянки» п.1.4 «Порядок забудови та іншого використання земельних ділянок у відповідності з містобудівними регламентами «розділ 1 «Загальні принципи зонування міста Трускавця» та п.4.1,п.4.2,п.п.4.2.1,4.2.2,4.2.3,4.2.4 розділу 4 «Вимоги до складу і змісту містобудівного розрахунку».

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (А.Стародуб).

                                                                                                         Міський голова                                             А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *