Допомогу на поховання збільшать до 3500 гривень

Останнє в цьому році засідання виконавчого комітету пройшло у Трускавці сьогодні, 27 грудня. Напередодні Нового Року члени виконкому розглянули легкі технічні питання.

Директорка Трускавецького відділу Дрогобицької філії Львівського обласного центру зайнятості Маргарита Роман доповіла проєкт рішення «Про організацію громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах м. Трускавця на 2024 рік». В ІІ половині 2023 року на суспільно корисних роботах в Трускавецькій громаді було задіяно 24 особи, на громадських роботах – 12. Фінансування цих робіт на 100% здійснюється з Фонду соціального страхування.

Головний архітектор громади Зіновій Кушнір ознайомив присутніх зі змінами, які пропонується внести до детального плану території на бульварі Юрія Дрогобича, 2. На місці колишньої водолікарні планується побудувати не 6-поверхову будівлю, а красивий двоповерховий об’єкт у формі літери «П» з внутрішнім двориком.

Було внесено зміни до складу комісій виконавчого комітету Трускавецької міської ради, зокрема в склад опікунської ради та комісії з надання адресної грошової допомоги соціально вразливим верствам населення. Зміни стосуються представників міської лікарні та депутатського корпусу.

Трьох трускавчан знято з квартирного обліку (у зв’язку зі смертю чи покращенням житлових умов), натомість на квартирний облік поставлено одну людину з числа ВПО (категорія багатодітні сім`ї).

Затверджено нові тарифи на платні послуги, які надаються в КНП «Трускавецька міська лікарня». Для прикладу, лікарський дозвіл на зброю обійдеться в 1032 грн., медогляд на водіння транспортним засобом – в 1422 грн., профілактичний медогляд в 715 грн тощо.

Збільшено розмір допомоги на поховання деяких категорій громадян, а саме тих, які на момент смерті ніде не працювали та не отримували жодних виплат. Якщо в 2023 році ця допомога становила 3000 грн, то з 01.01.2024 р. вона становитиме 3500 грн., тобто на 500 гривень більше.

Перейти до вмісту