РІШЕННЯ № 78 Від 11 лютого 2016 року Про надання дозволу та відмови на виготовлення документацій із землеустрою.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 лютого 2016 року               № 78

м. Трускавець

                 

Про надання дозволу та відмови

на виготовлення документацій із

землеустрою.          

      

           Розглянувши заяви юридичних та фізичних осіб, керуючись   ст.ст. 12, 93,118,123 Земельного кодексу України, містобудівною документацією «Корегування Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, Законом України «Про курорти», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   міська рада

 

В И Р I Ш И Л А:

 

1. Дати дозвіл Онищенко Тарасу Вікторовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

2. Дати дозвіл Богун Івану Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.  

3. Дати дозвіл Луців Тарасу Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

4. Дати дозвіл Топорович Олегу Анатолійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

5. Дати дозвіл Снайчук Андрію Анатоновичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради. не наданих у власність чи користування.

6. Дати дозвіл Гарасимяк Роману Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

7. Дати дозвіл Бобоцько Василю Богдановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.  

8. Дати дозвіл Шимку Василю Ігоровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

9. Дати дозвіл Тимчишаку Василю Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

10. Дати дозвіл Артимовичу Андрію Федоровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0100 га по вул.Стебницькій 84/1, для обслуговування нежитлової будівлі (торговий кіоск зблокований з автозупинкою) з подальшим наданням у користування на умовах орени, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

     11. Дати дозвіл Комунальному підприємству «Трускавецька міська лікарня» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 4,6780га по вул.Данилишиних,62 для обслуговування будівель лікарні з подальшим наданням у постійне користування , за рахунок земель, що перебувають в користуванні КП «Трускавецька міська лікарня».  

     12. Перенести на чергову сесію міської ради розгляд питання про надання дозволу Фоменко Аллі Вікторівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0460 га по вул. Суховоля для обслуговування кафе з подальшим надання у користування на умовах оренди, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування .      

     13. Дати дозвіл Гончарову Сергію Івановичу передати в суборенду земельну ділянку площею 0.1080га по вул. Стебницькій (кадастровий номер 4611500000:07:004:0023 ) для ведення комерційної діяльності, яка перебуває в його користуванні на умовах оренди (договір оренди землі від 23.09.2008 року реєстраційний номер 040844600202).

14. Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Ліана» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0014 га по вул.Суховоля ,56, для обслуговування готельно-оздоровчого комплексу з подальшим наданням у користування на умовах орени, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

14.1 Товариству з обмеженою відповідальністю «Ліана» відшкодувати міській раді збитки за користування земельною ділянкою.

15. Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Ліана» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0102 га по вул.Суховоля ,56, для обслуговування готельно-оздоровчого комплексу з подальшим наданням у користування на умовах орени, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

15.1 Товариству з обмеженою відповідальністю «Ліана» відшкодувати міській раді збитки за користування земельною ділянкою.

   16. Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Ліана» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0035 га по вул.Суховоля ,56, для обслуговування готельно-оздоровчого комплексу з подальшим наданням у користування на умовах орени, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

   16.1 Товариству з обмеженою відповідальністю «Ліана» відшкодувати міській раді збитки за користування земельною ділянкою.

     17. Відкласти розгляд питання про відмову Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.57га по вул.І.Франка,29 для будівництва та обслуговування санаторно оздоровчого закладу в зв’язку з тим , що ця земельна ділянка знаходиться в межах І- зони санітарної охорони мінеральних джерел (зони строгого режиму).

      18. Відмовити Бобоцько Василю Богдановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.1га для будівництва індивідуального житлового будинку в зв’язку з відсутністю в межах міста Трускавця, вільних земельних ділянок, визначених генеральним планом міста Трускавця, під індивідуальну житлову забудову.

19. Відмовити Олексійчук Андрію Михайловичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.1га для будівництва індивідуального житлового будинку в зв’язку з відсутністю в межах міста Трускавця, вільних земельних ділянок, визначених генеральним планом міста Трускавця, під індивідуальну житлову забудову.

     20. Юридичним та фізичним особам, яким надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою, звернутись до державного кадастрового реєстратора (Управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Львівської обл.) щодо проведення реєстрації земельної ділянки.

     21. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

        

       Міський голова                                                             А.Кульчинський 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту