РІШЕННЯ № 776 від 20 грудня 2017 року Про внесення змін в рішення Трускавецької міської ради №524 від 20.04.2017р.

                                         УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 20 грудня 2017 р.                          776

 

Про внесення змін в рішення Трускавецької

міської ради  №524 від 20.04.2017р.

 

Керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , вимогами п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України, якими передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної, комунальної, приватної власності та прав на них на земельних торгах у формі аукціону, організація і проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота та  беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради  524 від 20.04.2017 року, міська рада 

                                                                                                                         В И Р І Ш И Л А :

        1.Внести зміни в рішення Трускавецької міської ради №524 від 20.04.2017 року:

1.1.Скасувати п.3 цього рішення.

1.2. Доповнити рішення пунктом 3 такого змісту:

– «Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до

продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

            Доручити міському голові укласти Договір із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.

Виконавчому комітету міської ради  забезпечити подання на затвердження сесією міської ради, погодженої в установленому порядку відповідної документації».

  1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А. Стародуб).

           

                                                                                Міський  голова                                                           А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *