Від переселенців військовим передали великодні гостинці та обереги

Напередодні великого християнського свята Воскресіння Христового великоднє медове печиво у формі писанок розмальовували вимушені переселенці, які зараз проживають у Трускавці. Всі вони є відвідувачами мовного клубу «Говори українською-живи душею», який працює в НВК «СЗШ №2 – гімназії». Майстер-клас провела Христина Мінчак вчителька образотворчого мистецтва цього навчального закладу.

В розписах переважали патріотичні кольори. Дорослі і діти з ентузіазмом брались до роботи, щоб «писанки-пряники», які відправлять військовим на реабілітації, випромінювали все те добро та вдячність, яку відчувають до захисників. І це їм вдалося!Відвідувачами мовного курсу є люди різного віку, професій і в кожного своя пережита історія. Але усі вони об’єднані бажанням вивчати рідну мову, поглиблювати знання традицій та багатогранної української культури.

Всі умови для цього забезпечив Навчально-виховний комплекс «СЗШ №2 – гімназія», який став освітнім центром вивчення української мови для внутрішньо переміщених осіб. А завдяки професійним і чуйним викладачам: Марії Попадинець, Олесі Рязановій та Олександрі Дирко до клубу «Говори українською-живи душею» приходить щоразу то більше відвідувачів.

Як це було, враження учасників та їхні історії дізнавайтесь з нашого сюжету

Залишити відповідь

Перейти до вмісту