РІШЕННЯ № 880 від 29 березня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лотів земельної ділянки по вул. Стебницька для продажу права оренди на земельних торгах

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОКОВА  СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 29 березня 2018 р.             № 880

Про надання дозволу на виготовлення

відповідної документації для підготовки лотів

земельної ділянки по вул. Стебницька для

продажу права оренди на земельних торгах

Керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, вимогами п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України, якими передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної, комунальної, приватної власності та прав на них на земельних торгах у формі аукціону, організація і проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота, міська рада  

                                                                                                                                     В И Р І Ш И Л А :

1.Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів з продажу на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 0,0032 га, що розташована за адресою: Львівська область, м.Трускавець вул. Стебницька (в межах населеного пункту).

            2.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1. даного рішення, для продажу права оренди на неї на земельних торгах у формі аукціону,  для ведення комерційної діяльності (будівництво та обслуговування автомийки з офісними приміщеннями).  категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель Трускавецької міської ради,  не наданих у власність та користування.

          3.Надати дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки, зазначеної в п.1. цього рішення, для продажу права оренди на неї на земельних торгах у формі аукціону.

4.Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без викори-стання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лотів до проведення та про організацію і проведення земель-них торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

  1. Доручити    міському    голові     укласти    Договір   із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.
  2. Виконавчому комітету міської ради забезпечити подання на затвердження сесією міської ради погодженої в установленому порядку відповідної документації.
  1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою .

 

      

                                                                                         Міський  голова                                                А.Кульчинський    

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *