Медично-бізнесова співпраця між Львовом та Трускавцем може і має бути взаємовигідною

До Трускавця завітали представники Львівського кластеру медичного бізнесу – люди, які творять приватну медицину Львова та околиць. Мета візиту – вивчення умов задля налагодження взаємовигідної співпраці. Зустріч представників ЛКМБ з міським головою Трускавця Андрієм Кульчинським проходила 5 жовтня в залі засідань міськвиконкому.

На зустрічі також були присутні директор КНП «Трускавецька міська лікарня» Ігор Стасик, начальниця управління комунального майна ТМР Ольга Сегер, радник міського голови, депутат міської ради Руслан Пристай.

Трускавець має не лише унікальну Нафтусю і унікальне курортне середовище, котре включає в себе цілий комплекс готелів, санаторіїв, медичних центрів та природних лікувальних факторів. Трускавець також має унікальний досвід приватно-державного партнерства, коли на базі комунальної лікарні міста запрацював приватний медичний центр «Консиліум» (Центр малоінвазивної хірургії), і ця співпраця є взаємовигідною та додає балів і самій лікарні, і громаді в цілому.

Про те, як «Консиліум» розпочинав свою діяльність і як угода про приватно-державне партнерство стимулює збільшувати інвестиції та розширювати спектр надання послуг, розповідав на зустрічі медичний директор «Консиліуму» (а водночас і медичний директор комплексу «Свитязь») Петро Скурчанський.

Міський голова Андрій Кульчинський розповів про привабливість Трускавця, в тому числі інвестиційну. Так, навіть в час війни, лише в поточному 2023 році у громаду вкладено біля 100 мільйонів доларів зовнішніх інвестицій, найбільшими з яких є інвестиції у Орівську ВЕС та в посталий з нуля ТЦ «Вектор». А ще ж будуються нові апарт-готелі, санаторії, житлові будинки. Якщо будуються – значить, все прораховано, є попит, є бізнес-плани, є велике майбутнє у Трускавця.

А ще ж будуть нові інвестиції, наголосив Андрій Кульчинський, озвучивши проєкти будівництва нового заводу мінеральних вод та комплексу «Шарбель 2» на Помярках.

В той же час міський голова наголосив, що він є категоричним противником тотальної забудови міста. Саме тому ми наполегливо йшли до визнання державного статусу курортного парку розміром 54 га, саме тому зелені зони є недоторканними, а замість старих насаджень висаджуються нові.

Щодо співпраці з приватним медичним бізнесом Львова, то її можна розвивати в різних аспектах: залучення топ-фахівців Львова для надання медичних послуг на території Трускавця, реабілітація на базі нашого курорту пролікованих чи прооперованих у Львові, створення спільних медичних чекапів (комплексне медичне обстеження), обмін інформацією та досвідом, медичний туризм та інше.

Зав’язалася жвава дискусія між медиками та менеджерами Львівського кластеру медичного бізнесу та міським головою, в результаті якої стало зрозуміло, що така співпраця між Львовом та Трускавцем зріла давно, і що пора її втілювати в життя.

Перейти до вмісту