РІШЕННЯ № 915 від 31 травня 2018 року Про надання грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг бійцям-добровольцям АТО на 2018рік

УКРАЇНИ

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(сорок друга сесія сьомого демократичного скликання)

Р І Ш Е ННЯ

 

Від   31 травня 2018 року                   № 915

 

 

Про надання грошової компенсації

на оплату житлово-комунальних послуг

бійцям-добровольцям АТО на 2018рік

 

З метою соціального захисту бійців-добровольців АТО та надання додаткових соціальних гарантій в частині відшкодування коштів на оплату житла і комунальних послуг, на виконання рішень Трускавецької міської ради від 20 грудня 2017 року № 731 «Про затвердження програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м. Трускавця на 2018-2020 роки», від 20 грудня 2017 року №743 «Про бюджет міста Трускавця на 2018 рік», керуючисьп.22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                                                                                                                      В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Надати одноразову грошову компенсацію на оплату житлово-комунальних послуг на 2018 рік бійцям-добровольцям АТО в розмірі 20 000 грн. кожному.
 2. Затвердити Порядок надання грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг бійцям-добровольцям АТО на 2018рік(далі – Порядок) згідно додатку.
 3. Управлінню праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради (п. В. Ільницька) забезпечити призначення та виплату грошових компенсацій на оплату житлово-комунальних послуг бійцям-добровольцям АТО відповідно до Порядку, затвердженого пунктом 2 цього рішення.
 4. Фінансовому управлінню (п. М. Федоричак) забезпечити фінансування грошових компенсацій на оплату житлово-комунальних послуг за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на соціальний захист.
 5. Визнати такими, що втратили чинністьпункт 1.2 рішення Трускавецької міської ради № 790 від 25.01.2018рта пукти 2.2; 5.2 Порядку надання щомісячної грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг деяким категоріям громадян м.Трускавець на 2018 рік.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, екології, санаторно-курортної сфери та з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна.

  

                                                                               Міський голова                                                       А. Кульчинський


       Додаток

              до рішення міської ради

від 31.05.2018 р. № 915

                                                                                                                                                                                                                                          

ПОРЯДОК

наданнягрошової компенсації

на оплату житлово-комунальних послуг

бійцям-добровольцям АТО на 2018 рік

 

 1. Цей Порядок визначає механізм наданняодноразової грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послугбійцям-добровольцям АТО на 2018 рік за рахунок коштів міського бюджету відповідно до рішень  Трускавецької міської ради від 20 грудня 2017 року № 731 «Про затвердження програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м. Трускавця на 2018-2020 роки» та від 20 грудня 2017 року №743 «Про бюджет міста Трускавця на 2018 рік».
 2. Дія цього порядку поширюється набійців-добровольців АТО, які постійно проживають в м. Трускавець.
 3. Призначення та виплата одноразової грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті на 2018 рік по КПКВКМБ 0813170.
 4. Для отримання такої компенсаціїбійцям-добровольцям АТО необхідно подати заяву на ім’я начальника управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради (далі – управління).

 До заяви необхідно додати:

 • копію паспорта;
 • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
 • довідку про склад сім’ї;
 • копію пільгового посвідчення про встановлення статусубійця-добровольця АТО, виданого Львівською обласною радою.
 1. У разі звернення за виплатою грошової компенсації за фактичним місцем проживання, боєць-доброволець АТО подає акт фактичного проживання та довідку, видану уповноваженим органом за місцем реєстрації, про те, що він на обліку не перебуває та пільг чи грошових допомог на оплату житлово-комунальних послуг не отримує.
 2. Разом із копіями подаються оригінали документівдля звірки.
 3. Якщо особа має право на декілька видів компенсацій, то за її вибором їй надається тільки один вид.
 4. 8.  Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають прізвище, ім’я, по батькові і серію та номер діючого паспорта.
 5. У разі потреби управління має право проводити обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників.
 6. Розмір одноразової грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послугбійцям-добровольцям АТО на 2018 рік на одну особу становить 20 000 грн.

12.Виплата компенсації здійснюється шляхом перерахування коштів через поштові відділення за місцем проживання заявника або на особисті банківські рахунки одержувачів на підставі виплатних документів  управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради.

 1. У разі смерті особи, якій була призначена одноразова грошова компенсація, але через незалежні від управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради причини (фінансування в неповному обсязі, недостатні лімітні асигнування) не була своєчасно виплачена, компенсація може бути виплачена членам сім’ї померлого, які фактично проживали разом з ним.

        Вказана виплата проводиться членам сім’ї померлого за умови подання у продовж шести місяців з дня смерті:

–         письмової заяви;

–         документа, що посвідчує особу заявника (паспорт);

–         копії свідоцтва про смерть;

–         довідки про факт проживання членів  сім’ї разом з отримувачем компенсації.

                                                                            Секретар міської ради                                                   Н.Пономаренко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту